Unikatowa, elegancka bielizna ślubna

Unikatowa, elegancka bielizna ślubna
  • Kategoria:

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety, dlatego w tym dniu panna młoda pragnie prezentować się jak prawdziwa dama. Oczywiście, swój niepowtarzalny wizerunek zawdzięcza głównie zjawiskowej sukni ślubnej.

Jednak, aby świeżo upieczona mężatka wyglądała bajecznie w swej kreacji, musi dobrać do niej odpowiednią bieliznę, dzięki której suknia się będzie dobrze układać, a wszystkie zalety jej figury jak np. piękny biust zostaną idealnie podkreślone.
Nie ulega wątpliwości to, iż bielizna ślubna powinna być niepowtarzalna, wyjątkowa, w której kobieta będzie czuć się komfortowo. Z pewnością, najlepszy zestaw bielizny to taki, którego praktycznie nie widać, gdyż niedopuszczalne jest to, aby zbyt zabudowany stanik wychodził z dekoltu lub ramiączka od biustonosza ciągle opadały na ramiona. Poza tym, bezwzględnie barwa bielizny na ślub musi współgrać kolorystycznie z sukienką, w związku z czym najczęściej panie stawiają na białe i kremowe komplety bielizny. Natomiast bielizna w kolorze czerwonym, złotym czy czarnym cieszy się dużym zainteresowaniem w przypadku nocy poślubnej, gdyż jak wiadomo te barwy pobudzają zmysły i od lat są uważane za bardzo pociągające.
Oprócz tego, niesamowitą rolę odgrywa również tkanina, z jakiej uszyty jest zestaw bielizny ślubnej. Przede wszystkim, na czasie są wyroby z ażuru, satyny czy koronki, gdyż tego rodzaju bielizna jest bardzo szykowna. Ponadto, powinna być ona także niesamowicie przewiewna i wspaniale przylegać do ciała, w związku z czym stawiamy wyłącznie na markowe komplety bielizny, które są gwarancją najwyższej jakości i zapewniają niesamowity komfort. Owszem, kosztują one niemało, ale z drugiej strony przecież ślubu nie bierze się codzienne, dlatego warto pozwolić sobie na trochę szaleństwa, także w zakresie wyboru modnej bielizny, którą zresztą później możemy się cieszyć przez długi czas.
Trzeba również powiedzieć o tym, iż bielizna ślubna składa się głównie z biustonosza, który nie może być ani za ciasny, ani za luźny, gdyż piersi będą wyglądały w nim nienaturalnie. Z pewnością, mile widziane są staniki bez ramiączek lub zapinane pod biustem, raczej rezygnujemy z silikonowych szeleczek, gdyż nie prezentują się one szykownie. Ponadto, na ślub warto wybrać figi, gdyż mocno wycięte stringi nie są dobrym rozwiązaniem, bowiem nie są wygodne, a co najważniejsze gdy suknia jest dopasowana, można zauważyć ich zarys, a to nie wygląda najlepiej. Kolejnym niemalże obowiązkowym elementem ubioru panny młodej są pończochy i podwiązki, a także pas do pończoch. Poza tym, niektóre kobiety decydują się także na stylowe gorsety, ale trzeba powiedzieć o tym, iż nie zdają one egzaminu w trakcie upalnego lata.
Jednym słowem, bielizna ślubna powinna być piękna, jedyna w swoim rodzaju oraz stanowić połączenie zmysłowości ze skromnością.