Romantyczna bielizna walentynkowa

Romantyczna bielizna walentynkowa
  • Kategoria:

Walentynki to świetna okazja ku temu, aby zrobić wrażenie na swoim mężczyźnie, olśnić go nowo, rozkochać w sobie to szaleństwa. Jak to zrobić? Romantyczna kolacja przy świecach, czerwone wino, nastrojowa muzyka i … zmysłowa bielizna, gdyż ona pobudza zmysły każdego mężczyzny.

Przede wszystkim, mile widziany jest zestaw bielizny w kolorze czerwonym, a także jak najbardziej wskazane są biustonosze czy majteczki zdobione serduszkami. Natomiast, jeżeli nie jesteś zwolenniczką wyłącznie ognistej czerwieni, równie ponętnie prezentuje bielizna czarno-czerowna lub czarna.
Z pewnością, bielizna walentynkowa powinna być dopasowana to sylwetki, aby podkreślała atuty danej pani, a w razie potrzeby tuszowała wszelkie mankamenty urody, choć tak naprawdę mężczyznom, którzy oddali nam swe serce, zwykle nie przeszkadzają fałdki na brzuchu czy korpulentne biodra, a nawet można rzec, iż nie dostrzegają naszych wad. Przede wszystkim, w przypadku bielizny na walentynki warto postawić na satynowe, koronkowe, jedwabne wyroby oraz nie należy obawiać się przeźroczystych tiulów, które niby prawie wszystko odsłaniają, zachęcając do miłosnych igraszek, ale z drugiej strony pozostawiają pewne pole dla wyobraźni mężczyzny.
Poza tym, wyjątkowa bielizna waletynkowa często zdobiona jest kwiatuszkami, kokardkami, klamerkami, diamencikami, złotymi nitkami, a nawet cyrkoniami, kamyczkami czy falbankami, a na panów szczególnie działają wszelkiego rodzaju sznurowania, stąd też tak dużym zainteresowaniem cieszą się gorsety i staniki wiązane z przodu, najczęściej za pomocą atlasowej tasiemki. Nie zapominamy o głębokich dekoltach, wycięciach i rozcięciach, w szczególności  przypadku koszulek nocnych. Natomiast bardzo odważne panie, które nie boją się nowych wyzwań, mogą postawić także na bieliznę skórzaną, lateksową, a nawet z dodatkiem futerka, która uważana jest chyba za najbardziej erotyczną.
Warto podkreślić to, iż podczas walentynek największym zainteresowaniem cieszą się fantazyjne biustonosze, które występują w zestawie ze zmysłowymi stringami, oczywiście koronkowymi, siateczkowymi lub satynowymi. Nie mniej modne są majteczki typu bokserki, w których panie również prezentują się niezwykle kusząco. Oprócz tego, zawsze na czasie są zwiewne haleczki, w szczególności gdy założymy do nich tylko skąpe majteczki, a także podwiązki, gdyż w tym wydaniu na pewno ukochany nie będzie mógł oderwać od nas oczu. Poza tym, zawsze możemy zabrać ze sobą mężczyznę na zakupy i wspólnie wybrać bieliznę na ten wyjątkowy wieczór, nie tylko dla siebie, ale również i dla niego, a wtedy walentynki pełne niezapomnianych wrażeń gwarantowane.
Nie ulega wątpliwości to, iż bielizna waletynkowa powinna być romantyczna, gustowna i śliczna, a na pewno zrobi wrażenie na Twoim mężczyźnie.