Biustonosze Triumph

Biustonosze Triumph

Triumph to jedna z najbardziej popularnych marek biustonoszy (i w ogóle bielizny) na polskim rynku. Mimo, że cena bielizny Triumph jest dość wygórowana, to kobiety starają się sięgać po nią jak najczęściej, gdyż biustonosze tej marki uważane są za najlepszej jakości.

Triumph problemy

Trudno powiedzieć czy rzeczywiście bielizna Triumph zasługuje w pełni na takie laury, biorąc pod uwagę chociażby fakt, że wśród ogólnej oferty ładnych koronkowych staników, niezwykle trudno jest znaleźć seksowny, niezabudowany pod szyję biustonosz Triumph z dużą miseczką i dużym obwodem, czy też większą miseczką i małym obwodem. Jeśli jednak już uda się dopasować takowy, to każda klientka lubi mieć jeszcze możliwość wyboru, a o to już tutaj trudno.

Trwałość biustonoszy Triumph

Biustonosze Triumph niestety nie należą również do najtrwalszych. Większość staników tej marki należy do bardzo rozciągliwych, przez co często deformują się już po kilku miesiącach użytkowania.

W ofercie Triumpha znajdą się biustonosze push-up, biustonosze sportowe, biustonosze dla kobiet karmiących, a także biustonosze na duży biust. Oferta wydawać by się mogło dość rozbudowana, gorzej ze znalezieniem odpowiedniego rozmiaru i indywidualnym dopasowaniem biustonosza.

Trudno powiedzieć na czym polega fenomen popularności tej marki w Polsce, który trwa niewątpliwie od wielu lat. Kobiety mają jednak coraz większe wymagania, są dużo bardziej świadome swojego ciała, a i na rynku pojawia się coraz więcej marek oferujących świetną bieliznę.

Warto może czasem zmienić stare przyzwyczajenia i poszukać czegoś nowego – na przykład w sklepie z bielizną damską.


Powiązane artykuły