Biustonosze na mały biust

Biustonosze na mały biust

Mały biust bywa przyczyną kompleksów i problemem dla wielu kobiet. Zamiast jednak kierować się po pomoc do chirurga plastycznego, dużo łatwiej, taniej i bezpieczniej jest spróbować modowych trików.

Oczywiście bardzo istotne są wszelkie falbanki, marszczenia, kokardy, żaboty i kieszenie na wysokości piersi, które optycznie powiększają mały biust.

Najbardziej pomocny jednak jest dobrze dobrany biustonosz, który pięknie wyeksponuje mały biust. Na rynku jest bardzo szeroka oferta biustonoszy typu push-up, bardotek, które doskonale sprawdzają się w przypadku niewielkich piersi.

Biustonosze push-up

Push-up to najpopularniejszy model biustonoszy, po które sięgają panie z małym biustem. Push-up podnosi piersi do góry i zbliża je do siebie, przez co biust wygląda na pełniejszy. W przypadku tego modelu stanika, bardzo często można wykorzystać wkładki powiększające, które umieszcza się wewnątrz miseczki w specjalnej zakładce. Push-upy powiększą małe piersi o 1, a nawet 2 rozmiary.

Bardotka

Bardotki, polecane również dla kobiet z mniejszym biustem, doskonale podnoszą piersi. Ich usztywnione miseczki i poduszeczki pięknie modelują biust i powiększą go o 1 rozmiar.


Powiązane artykuły