Biustonosze duże rozmiary

Biustonosze duże rozmiary

Bardzo często panie obdarzone przez naturę dużym biustem popadają w kompleksy, na dodatek zwykle pojawia się problem z zakupem biustonosza w większym rozmiarze. Dobry biustonosz to podstawa, aby większe piersi prezentowały się naprawdę pięknie i stały się atutem ich posiadaczek. Poza tym nawet najdroższy strój nie będzie leżał dobrze jeśli nie dobierzemy do niego odpowiedniego biustonosza.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze biustonosza w dużym rozmiarze?

W przypadku dużych piersi, odpowiedni biustonosz to taki, który podniesie piersi nadając im ładny kształt oraz wyszczuplając przy tym optycznie talię. I choć piersi mają być podtrzymane głównie przez obwód stanika, to w przypadku dużego biustu należy zwrócić także uwagę na ramiączka biustonosza, które powinny być szersze. Zapobiegnie to nieprzyjemnemu wrzynaniu się ramiączek w ramiona.

Modele biustonoszy i duży rozmiar

Doskonały efekt dobrze ułożonego i jędrnego biustu dają biustonosze z fiszbinami. Dzięki nim duży biust wygląda zmysłowo i pięknie. Należy jednak zwrócić uwagę, aby fiszbiny dobrze przylegały do ciała i obejmowały całą pierś.

W dobrze dobranym staniku piersi powinny być do siebie przybliżone, aby widoczny był rowek pomiędzy nimi.

Odpowiednim fasonem biustonosza dużego rozmiaru jest również bardotka. Duże piersi są w niej pięknie wyeksponowane i co bardzo ważne – dobrze podtrzymane.

Także biustonosze push-up w dużym rozmiarze są odpowiednie dla pań z obfitym biustem, ponieważ zbierają piersi i podnoszą je do góry, pięknie przy tym je kształtując.

Choć duży biust nie zawsze jest powodem do szczęścia dla jego właścicielki, to w odpowiednio dobranym biustonoszu naprawdę może wyglądać atrakcyjnie i zmysłowo.


Powiązane artykuły