Biustonosze

Jak dbać o biustonosz?

Zapewne każda pani ma w swojej szafie koronkowy, a może nawet atłasowy bądź satynowy biustonosz. Jednak nie zawsze potrafimy zadbać o tę część garderoby, w wyniku czego zdarzają się często odkształcenia miseczek, rozciąganie, strzępienie, a wkrótce stanik nie nadaje się już do noszenia. Jak zatem prać i suszyć te koronkowe (i nie tylko) cuda, aby posłużyły jak najdłużej?

Tabela rozmiarów biustonoszy

Poniższa tabela powinna ułatwić określenie rozmiaru biustonosza. Może nie do końca pokrywa się z teorią zaokrąglenia uzyskanych wyników w dół o kilka centymetrów, jednak też warto się z nią zapoznać. Przecież kto szuka, nie błądzi. Tabelka jest bardzo przydatna i uzupełnia wcześniejszy wpis Jak prawidłowo dobrać biustonosz .

Jak dobrać stanik dla dziewczynki

Chyba każda kobieta wspomina ten moment w swoim życiu, kiedy będąc w podstawówce zaczęła poważnie myśleć o swoim pierwszym własnym biustonoszu. Najczęściej nieoceniona staje się wtedy pomoc mamy, która jest naszym pierwszym doradcą w tym temacie.

Biustonosze duże rozmiary

Bardzo często panie obdarzone przez naturę dużym biustem popadają w kompleksy, na dodatek zwykle pojawia się problem z zakupem biustonosza w większym rozmiarze. Dobry biustonosz to podstawa, aby większe piersi prezentowały się naprawdę pięknie i stały się atutem ich posiadaczek. Poza tym nawet najdroższy strój nie będzie leżał dobrze jeśli nie dobierzemy do niego odpowiedniego biustonosza.

Biustonosze Triumph

Triumph to jedna z najbardziej popularnych marek biustonoszy (i w ogóle bielizny) na polskim rynku. Mimo, że cena bielizny Triumph jest dość wygórowana, to kobiety starają się sięgać po nią jak najczęściej, gdyż biustonosze tej marki uważane są za najlepszej jakości.

Biustonosze rozmiary

Niedawno pisałam o dobieraniu biustonosza w tekście Tabela rozmiarów biustonoszy oraz w artykule Jak prawidłowo dobrać biustonosz?.

Dobry biustonosz czyni cuda!

Dobry biustonosz to przepis na piękne piersi. A co zrobić żeby biustonosz był odpowiednio dopasowany i jakie cuda może taki zdziałać? Oto kilka podstawowych zasad:

Biustonosze na mały biust

Mały biust bywa przyczyną kompleksów i problemem dla wielu kobiet. Zamiast jednak kierować się po pomoc do chirurga plastycznego, dużo łatwiej, taniej i bezpieczniej jest spróbować modowych trików.

Wybór biustonosza krok po kroku

Niezależnie od tego, jaki rozmiar biustonosza nosisz, to powinnaś znać zasady precyzyjnego dobierania staników. Taką wiedzę warto przekazywać już nastoletnim dziewczynkom, zwłaszcza, że wybór pierwszego stanika to dla wielu młodych dziewcząt niesłychanie poważna sprawa. Nie od dzisiaj wiadomo, że perfekcyjnie wybrana bielizna jest niezwykle istotnym elementem stroju.